Тимчасово без школи: 5 причин, чому дитині під час карантину потрібен рідер

20 квітня 2020 р.

Навіть незважаючи на останні події у світі, навчання і розвиток дітей не можна просто взяти й поставити на паузу. На щастя, сьогодні існує безліч можливостей для онлайн-освіти прямо з дому. Але встежити за активністю дитини в Інтернеті може бути завданням не з легких, адже варто нам відвернутися, як ноутбук з незакінченим рефератом або планшет з книгою можуть миттю перетворитися в ігрову консоль або кінотеатр. І це цілком природно.

Але замість того, щоб обмежувати час дитини в Мережі або контролювати її пошукові запити, ми пропонуємо звернути увагу на пристрій, який ідеально підходить для навчання і саморозвитку – електронний рідер PocketBook.

5 причин, чому рідер PocketBook – ідеальний гаджет для кожного учня

Безпечний для очей дисплей

Екран рідера абсолютно безпечний для очей. На відміну від LCD екрана планшета або смартфона, який світиться зсередини, дисплей E Ink використовує лише відбите світло, як звичайний папір. Це робить екран PocketBook нешкідливим для очей, подібно звичайній книжковій сторінці. В результаті, дитина набагато менше втомлюється від читання й краще сприймає нову інформацію.

Жодних соцмереж та інших