Тимчасово без школи: 5 причин, чому дитині під час карантину потрібен рідер

20 квітня 2020 р.

Навіть незважаючи на останні події у світі, навчання і розвиток дітей не можна просто взяти й поставити на паузу. На щастя, сьогодні існує безліч можливостей для онлайн-освіти прямо з дому. Але встежити за активністю дитини в Інтернеті може бути завданням не з легких, адже варто нам відвернутися, як ноутбук з незакінченим рефератом або планшет з книгою можуть миттю перетворитися в ігрову консоль або кінотеатр. І це цілком природно.

Але замість того, щоб обмежувати час дитини в Мережі або контролювати її пошукові запити, ми пропонуємо звернути увагу на пристрій, який ідеально підходить для навчання і саморозвитку – електронний рідер PocketBook.

5 причин, чому рідер PocketBook – ідеальний гаджет для кожного учня

Безпечний для очей дисплей

Екран рідера абсолютно безпечний для очей. На відміну від LCD екрана планшета або смартфона, який світиться зсередини, дисплей E Ink використовує лише відбите світло, як звичайний папір. Це робить екран PocketBook нешкідливим для очей, подібно звичайній книжковій сторінці. В результаті, дитина набагато менше втомлюється від читання й краще сприймає нову інформацію.

Жодних соцмереж та інших відволікаючих чинників

Кожен сучасний планшет або смартфон може зберігати не лише книги та підручники, а й мультфільми, ігри і відео. Крім того, їх легко використовувати для безцільних блукань по просторах Інтернету. У цьому, здавалося б, сильна сторона таких пристроїв, але коли мова заходить про дітей, це може стати проблемою. Вибрати навчання і книги замість перегляду серіалів, гортання соцмереж і спілкування з друзями в месенджерах – це майже нездійсненна місія для будь-якої дитини, і особливо для підлітка.

Звісно, рідери PocketBook також дозволяють підключатися до Інтернету через Wi-Fi, але такий веб-серфінг підходить в основному для пошуку інформації, відвідування онлайн-бібліотек та енциклопедій. YouTube на рідері точно не подивишся.

Основна мета – комфортне читання

Електронний рідер не відволікає дитину від головного – читання, і дає додаткові інструменти для роботи з текстом, які знадобляться в навчанні:

  • Можливість робити закладки та замітки на полях;
  • Можливість зберігати в окремій папці найважливіші моменти книги;
  • Можливість перекладати іноземні слова за допомогою встановлених словників.

Крім того, пристрій є ергономічним, а його вага (від 155 до 300 г) дозволяє дитині не напружуючись тримати його в руках по кілька годин поспіль. Сторінки можна перегортати як на сенсорному екрані, так і за допомогою кнопок на передній панелі.

Шкільна бібліотека завжди під рукою

Рідер PocketBook – це величезна бібліотека, яка вміщує кілька тисяч книг і може працювати без підзарядки до одного місяця. Але це не все! Пристрої PocketBook підтримують рекордну кількість форматів: 19 книжкових, 4 графічних і 3 аудіо формати (якщо пристрій підтримує аудіо). Це означає, що рідер без проблем відкриє будь-який підручник:

  • Математика, фізика, хімія з формулами і графіками;
  • Біологія, географія, історія з ілюстраціями;
  • Іноземні мови з різними завданнями і аудіо діалогами.

Не лише для навчання, але і для задоволення

Читання саме по собі приносить радість і розслаблення. Ваша дитина не згодна з цим? Ну, це й не дивно. Гарною новиною є те, що рідер – ідеальний пристрій, щоб прищепити любов до читання. Яким чином?

  • Діти люблять гаджети! І якщо вже їм доводиться читати книгу, то це повинен бути сучасний електронний рідер з потужним процесором і сенсорним екраном на 6, 7.8 або 10.3 дюйма, з підсвічуванням або інтелектуальною функцією SMARTlight, підтримкою Bluetooth, аудіо і т.д.
  • Постарайтеся зацікавити дитину легкими підлітковими романами чи коміксами. Так, пристрої PocketBook можуть відображати навіть графічні романи. А цього літа ми представимо перший європейський рідер з кольоровим екраном останнього покоління!
  • Читайте разом зі своєю дитиною. Ніщо так не покращує відносини між батьками і дітьми, як спільне дозвілля. Чому б не поєднати приємне з корисним і не ввести традицію читання книг вголос один одному? Це не лише перетворить дитину на любителя книжок, а й допоможе розвинути в ньому ораторські та сценічні здібності.
Повернутися
Aa HD