Гарантійні зобов'язання

Шановний користувач!

Компанія PocketBook висловлює подяку за Ваш вибір! Ми гарантуємо високу якість і надійність нашої продукції за умови дотримання правил експлуатації, які Ви можете знайти в посібнику користувача.

Зверніть увагу, що гарантійні зобов'язання відрізняються в залежності від країни.

PocketBook не надає глобальну (загальносвітову) гарантію. Гарантійні зобов’язання PocketBook мають локальний характер та можуть відрізнятися залежно від країни, де придбано пристрій.

Гарантійні зобов’язання, встановлені PocketBook для відповідної країни, розповсюджуються лише на пристрої, що призначені PocketBook для поставок та реалізації на території цієї країни, придбані в цій країні та пройшли сертифікацію або аналогічні процедури на підтвердження відповідності стандартам цієї країни.

Загальні умови гарантії

Компанія PocketBook на свій розсуд відремонтує або замінить пристрій відповідно до цих гарантійних зобов’язань. Компанія PocketBook може замінити пристрій або деталі з недоліками на нові або відновлені деталі, що є еквівалентними новим деталям або пристроям за функціональністю та продуктивністю.

Всі замінені деталі або пристрої стають власністю компанії PocketBook.

Гарантійні зобов’язання розповсюджуються на будь-який ремонт або заміну деталей протягом гарантійного строку, який залишився, або протягом 3 місяців з моменту повернення пристрою з ремонту, залежно від того, який період триває довше.

Перед зверненням до авторизованого сервісного центру щодо дефектів у продуктах PocketBook, будь ласка, зателефонуйте або напишіть у наш колл-центр або сервісний центр у вашій країні. Контакти колл-центру або авторизованого сервісного центру розміщено на офіційному міжнародному сайті PocketBook www.pocketbook.ch у розділі «Підтримка» для вашої країни.

Ця гарантія не поширюється на транспортні витрати та ризики, пов'язані з транспортуванням Вашого пристрою до та з авторизованого сервісного центру, якщо інше не передбачено чинним локальним законодавством.

Ви можете відправити пристрій до сервісного центру з тієї країни/регіону, де є авторизований сервісний центр PocketBook. Якщо Ви перебуваєте в країні/регіоні, де немає авторизованого сервісного центру PocketBook, Вам необхідно відправити пристрій до відповідного сервісного центру власними силами та за власний рахунок. Компанія PocketBook не має можливості надати Вам допомогу і не несе відповідальності за міжнародну доставку пристрою до авторизованого сервісного центру і за застосовні митні процедури, мита та збори щодо такої доставки.

Зверніть увагу, що Ви зобов’язані оплатити вартість процедури діагностики в таких випадках:

а) якщо в процесі діагностики буде встановлено, що пристрій не підлягає гарантійному ремонту (тобто в разі відмови в гарантійному обслуговуванні);

б) якщо пристрій працює належним чином та не було виявлено будь-яких дефектів та несправностей;

в) якщо споживач відмовився від гарантійного ремонту (обслуговування).

Зверніть увагу, що вартість діагностики не встановлюється компанією PocketBook та варіюється залежно від сервісного центру.

Ремонт або сервісне обслуговування може здійснюватися лише особами, уповноваженими компанією PocketBook. Контакти авторизованих сервісних центрів можна знайти тут . Будь-яке розкриття корпусу пристрою, будь-який ремонт пристрою або інше втручання в роботу пристрою вважається стороннім втручанням та тягне за собою відмову у гарантійному обслуговуванні.

Будь ласка, періодично створюйте резервні копії всіх важливих даних та видаліть всю конфіденційну або особисту інформацію до звернення до сервісного центру.

Гарантійний строк

Гарантійний строк на пристрої PocketBook становить 24 місяці з дати придбання пристрою, але не більше ніж 30 місяців з дати виробництва пристрою. Строк служби пристрою PocketBook становить 36 місяців із дати придбання пристрою, але не більше ніж 42 місяці з дати виробництва пристрою.

Гарантійний строк на акумуляторну батарею пристрою становить 6 місяців з дати придбання пристрою або заміни батареї. Строк служби акумуляторної батареї пристрою становить 6 місяців.

Працездатність акумуляторів, виготовлених за технологією Li-ion, залежить від кількості циклів зарядки-розрядки, умов використання (температура, сила струму) та від тривалості зберігання. Li-ion акумулятори зазвичай витримують певну обмежену кількість циклів зарядки-розрядки та з кожним циклом зарядки-розрядки акумулятора зменшується його ємність. Тому зменшення часу роботи пристрою від акумулятора в процесі експлуатації є нормальним процесом внаслідок природного зносу.

Гарантійний строк на аксесуари PocketBook становить 6 місяців з дати придбання. Строк служби аксесуарів становить 6 місяців з дати придбання.

Чохли та обкладинки для пристроїв виконують захисну функцію, однак не можуть повністю запобігти можливим пошкодженням від різноманітних механічних впливів, падінь, ударів, тиску, перегинання тощо.

Для визначення строку гарантії, що залишився, сервісний центр PocketBook перевіряє строк, що сплив з дати виробництва пристрою, за базою даних пристроїв PocketBook.

Якщо цей строк перевищує 24 місяці, сервісний центр PocketBook визначає перший день гарантійного строку за датою придбання на наданому споживачем документі, що підтверджує купівлю пристрою: оригіналі касового чека (товарного чека, накладної) або іншого документа, що підтверджує купівлю пристрою, зі зазначенням дати купівлі, назвою моделі, серійного номера, підпису та печатки продавця.

Якщо споживач не надав жоден із документів, що підтверджує купівлю пристрою, або надані документи містять неповну або недостовірну інформацію, початок перебігу строку гарантії вираховується з дати виробництва пристрою, яка нанесена на роздрібне пакування пристрою та зашифрована в серійному номері пристрою.

Якщо строк гарантії з дати виробництва сплив, PocketBook залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні.

Компанія PocketBook вправі не надавати негарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування після спливу строку служби пристрою. Сервісне обслуговування може бути надане після спливу строку служби пристрою, якщо сервісний центр має таку технічну можливість.

Обмеження та винятки

Компанія PocketBook не несе відповідальності за збитки, що перевищують вартість купівлі пристрою, за будь-які втрати можливості експлуатації, втрати часу, незручності, комерційні збитки, втрати прибутку або заощаджень, інші випадкові, спеціальні або непрямі збитки, штрафні санкції або оплату юридичних послуг, що випливають з несправності або неможливості використання пристрою.

Ця обмежена гарантія не поширюється на:

 1. Кабелі, перехідники та аксесуари, якщо вони постачаються в комплекті з пристроєм.
 2. Природний знос і косметичні дефекти (наприклад, потертості корпусу пристрою, подряпини, плями, фарбування або стирання поверхонь або спеціальних покриттів, вм'ятини, відколи, наслідки контакту з будь-якими хімічними речовинами, медичними або косметичними засобами тощо).
 3. Збереження та відновлення даних, налаштувань, профілів користувача, файлів або програм.
 4. Пошкодження, спричинені вмиканням пристрою до невідповідних портів, роз'ємів, джерел живлення, перепадами напруги електромережі тощо.
 5. Дефекти, спричинені стороннім втручанням (ремонтом, встановленням і (або) заміною компонентів пристрою або програмного забезпечення, а також діями шкідливого ПЗ або вірусів).
 6. Пошкодження та дефекти, спричинені порушенням правил експлуатації пристрою, зазначених у посібнику користувача, неправильним або нецільовим використанням пристрою.
 7. Пошкодження та дефекти, спричинені використанням пристрою з неоригінальними аксесуарами або будь-якими іншими продуктами інших виробників.
 8. Пошкодження та дефекти, спричинені потраплянням всередину пристрою будь-яких рідин або зануренням пристрою в рідину.* * Деякі моделі пристроїв мають певний клас вологозахисту. Детальнішу інформацію про параметри вологозахисту вашого пристрою читайте в посібнику користувача для вашої конкретної моделі або в описі вашого пристрою на сайті www.pocketbook.ch в розділі підтримки тієї країни, де було придбано пристрій.
 9. Механічні пошкодження, зокрема й приховані, спричинені впливом сторонніх речовин і предметів, падінням або будь-яким іншим механічним впливом (наприклад, пошкодження екрана, слота кард-рідера, портів або роз'ємів пристрою, його корпусних елементів тощо).
 10. Наявність градацій і неоднорідностей у відтінках сірого кольору в зображеннях на дисплеї, що є особливістю всіх екранів на основі технології електронного чорнила (E-Ink) і не є дефектом.
 11. Випадки, коли кількість битих пікселів екрана пристрою (чорних точок або точок, які світяться на екрані) не перевищує п'ять штук.
 12. Поява підсвічених ділянок, видимих під різними кутами, на екрані пристрою при ввімкненому підсвічуванні. Це пов'язано з особливостями технології виготовлення підсвічування екрана й не може вважатися дефектом пристрою.
 13. Відмінність у відтінках світла на екрані пристрою при ввімкненому підсвічуванні. Це характерна особливість виробництва світлодіодів, яка не є показником якості пристрою або відхиленням від заявлених характеристик.
 14. Наявність тіней, яскравіших і менш яскравих ділянок у нижній частині екрана пристрою при ввімкненому підсвічуванні.
 15. Випадки індивідуальної непереносимості, подразнення, алергічних та інших реакцій організму на пристрій/аксесуар, його корпусні елементи, внутрішні компоненти, покриття, запахи.

Обмеження гарантії стосовно програмного забезпечення

Програмне забезпечення («прошивка») пристрою постачаєтеся «як є». PocketBook не гарантує якість, продуктивність, функціональність програмного забезпечення третіх осіб або його сумісність із програмним забезпеченням PocketBook. PocketBook не гарантує, що програмне забезпечення не містить помилок або багів. PocketBook не гарантує сумісність апаратних і програмних продуктів із програмним забезпеченням та обладнанням, яке не входить до складу пристрою, за винятком випадків, вказаних в посібнику користувача. PocketBook не гарантує придатність програмного забезпечення для визначеної користувачем мети, а також не гарантує того, що програмне забезпечення буде відповідати персональним вимогам та очікуванням користувача, аналогам і стандартам, не описаним у супровідній документації або на сайті PocketBook.

PocketBook не гарантує роботу програмного забезпечення з некоректними, пошкодженими файлами та не несе відповідальності за коректну роботу з файлами третіх осіб.

Компанія PocketBook, на власний розсуд, протягом строку служби пристроїв може періодично вдосконалювати та доопрацьовувати програмне забезпечення («прошивку») пристрою та час від часу випускати нові версії програмного забезпечення («прошивки»). Для досягнення найкращого користувацького досвіду роботи з пристроєм, компанія PocketBook наполегливо рекомендує використовувати останні версії програмного забезпечення («прошивки»), доступні для оновлення через Wi-Fi або на сайті компанії у розділі «Підтримка».

Компанія PocketBook має право на власний розсуд приймати рішення про встановлення (переустановлення) та оновлення програмного забезпечення («прошивки») пристрою при гарантійному та післягарантійному сервісному обслуговуванні. Для більшості випадків сервісного обслуговування та ремонту пристрою, встановлення (переустановлення) або оновлення програмного забезпечення («прошивки») є обов’язковою необхідною стадією та невід’ємною частиною технологічного процесу сервісного обслуговування та ремонту пристрою та подальшої діагностики.

Компанія PocketBook та сервісний центр не можуть гарантувати подальшу коректну роботу пристрою при використанні більш ранніх версій програмного забезпечення («прошивки») та не несуть відповідальності за коректну роботу пристрою у разі використання більш ранніх версій програмного забезпечення («прошивки»). Відмова користувача від встановлення (переустановлення) або оновлення програмного забезпечення («прошивки») пристрою вважається відмовою користувача від гарантійного обслуговування пристрою.

Aa HD