image

Створений читачами для читачів

Про PocketBook

Найкращий досвід читання будь-де, будь-коли

Один з найбільших світових виробників електронних рідерів на базі технології E Ink зі штаб-квартирою в Лугано, Швейцарія. З часу свого заснування у 2007 році, компанія PocketBook стала одним із лідерів світового ринку електронних рідерів, продаючи свою продукцію у 40 країнах світу. Створюючи високоякісне апаратне забезпечення, ергономічний дизайн та унікальні програмні рішення, PocketBook гарантує користувачам бездоганні враження від читання будь-де, будь-коли.

Наші цінності

01

Свобода. Наші продукти і сервіси надають нашим користувачам повну свободу, де б вони не були.

02

Практичність. PocketBook – ваш надійний помічник, який завжди поруч, незалежно від ситуації.

03

Відкритість. Реальні відгуки користувачів PocketBook роблять нас тими, хто ми є.

image

Свобода та комфорт читання

З ідеєю забезпечення повної свободи, ми надаємо всі сучасні можливості для хмарного читання. Ви можете читати на будь-якому пристрої будь-де, будь-коли, з ідеальним комфортом.

image

З акцентом на особистість

Ми створюємо наші рідери з великою повагою до користувачів і турботою про кожного з них. Наші пристрої обладнані безпечними для очей екранами, мають інтерфейс на 35 мовах і розширені персональні налаштування.

image

Прагнення давати більше

Для нас не існує обмежень, коли ми хочемо дати вам більше можливостей! Найсучасніші функції, безліч кольорових рішень та різні варіанти розмірів екрану. Ви вільні вибирати. Ви завжди будете в тренді.

Встановити PocketBook Reader
image

Технологія E Ink

Технологія E Ink була розроблена як альтернатива звичайній паперовій книзі, щоб забезпечити більшу свободу для тих, хто любить читати.

Про E ink
image

Ми любимо те, що робимо

Наша R&D команда

Aa HD