Різдво на будь-який смак: добірка святкових (і не дуже) книжок

29 грудня 2020 р.

Хоу-хоу-хоу, кажемо ми, та пропонуємо вам список різдвяних хітів, які прикрасять ваші свята! Але хто сказав, що ці книжки обов’язково повинні бути добрими та світлими?:)

Попереджаємо: у наш Різдвяний Топ увійшли історії на будь-який смак: від класики до жахів! Отже, поїхали!

Різдво магічне

Гаррі Поттер – Джоан Роулінг

Різдво святкують навіть чарівники! Та ще й як святкують: з банкетами, дивовижними подарунками й пригодами. У кожній з семи книжок серії є чудові різдвяні замальовки, тож кожна з них підходить до свят!

Різдво страхітливе

NOS4A2 (Різдвокрай) – Джо Гілл

Третій роман сина Стівена Кінга – зразок доброго роману для всієї сім’ї. Повірили? От і дарма, адже син пішов по стопах батька! Загадковий чоловік викрадає дітей та відвозить їх у моторошне місце під назвою Різдвокрай. Чудова різдвяний вибір для любителів горорів:)

Різдво бунтарське

Ловець у житі – Джером Селінджер

Коли ти підліток – часом здається, що весь світ проти тебе. Поневіряння Голдена важко назвати аж надто життєрадісними, але атмосфера різдвяного Нью-Йорка середини XX століття передана просто дивовижно.

Різдво епістолярне

Листи Різдвяного Діда – Джон Р.Р. Толкін

Ви коли-небудь задумувалися, яка це складна робота – бути Сантою? Щороку діти Толкіна отримували листи з Північного Полюса, в яких старий чарівник ділився з малечею подробицями з власного життя: літній відпочинок, виготовлення іграшок і безліч кумедних ситуацій.

Різдво сімейне

Маленькі жінки – Луїза Мей Олкотт

Світова класика про сімейні цінності та традиції в Америці XIX століття. Ця тепла історія, що й досі залишається одним зі світових бестселерів, безперечно наповнить ваше Різдво атмосферою свята.

Різдво детективне

Різдво Еркюля Пуаро – Агата Крісті

Відомий детектив працює навіть на свята! Цього разу Еркюль Пуаро має розслідувати вбивство старого мільйонера, яке відбулося під час сімейної зустрічі на Різдво. Роман стане справжнім подарунком під ялинку фанам детективного жанру!

Різдво класичне

Різдвяні повісті – Чарлз Діккенс

Важко уявити щось більш різдвяне, ніж оповідання Діккенса! Ці повчальні та відомі з дитинства історії чудово пасуватимуть для читання у сімейному колі та перед ялинкою.

Повернутися
Aa HD