4 причини, чому електронний рідер – ідеальний девайс для навчання

17 серпня 2020 р.

Зовсім скоро в життя школярів і студентів повернуться заняття, підручники й домашні завдання. Але хто сказав, що звичний процес навчання не можна зробити більш сучасним і зручним? Ми пропонуємо познайомитися з електронними рідерами – можливо кращим ґаджетами для навчання, які поєднують у собі найкорисніші якості друкованих книжок і планшетів. Ось 4 причини, чому ці пристрої ідеально пасують будь-якому типу навчання: в школі, в університеті, і, звісно ж, вдома.

1. Безпечні для очей та енергоефективні

Дивовижно, але факт – за своїми оптичними характеристиками дисплей рідера більше схожий на звичайну друковану сторінку, ніж на екран смартфона чи планшета. Технологія електронного чорнила робить пристрій безпечним для зору, що дуже важливо для дітей та підлітків, які регулярно проводять за підручниками половину дня. Більше того, завдяки цій же технології екран є неймовірно енергоефективним і споживає енергію лише при гортанні сторінок або ж увімкненому підсвічуванні. Це означає, що пристрій легко може працювати на одному заряді акумулятора понад місяць, що теж надзвичайно важливо для будь-якого школяра.

Ще один приємний факт: усі ці можливості є у кожного сучасного рідера PocketBook, незалежно від його вартості.

2. Менше книжок в рюкзаку, більше книжок в пам'яті девайса

Згадайте лише, скільки речей доводилося носити кожен день в шкільному ранці: підручники, зошити, бібліотечні книжки для позакласного читання, ручки та інше приладдя. Що ж, завдяки рідеру, більша частина цього вантажу просто зникне. Зрозуміло, мова йде про книжки, які з рюкзака або сумки перекочують прямісінько в пам'ять пристрою PocketBook.

Звичайно, обсяг пам'яті відрізняється в різних моделях, але чи то PocketBook 606 (8 ГБ внутрішньої + карта microSD до 32 ГБ), чи то PocketBook InkPad X (32 ГБ внутрішньої) чи то PocketBook 633 Color (16 ГБ внутрішньої + карта microSD до 32 ГБ) – пам'яті будь-якого пристрою досить, щоб вмістити величезну бібліотеку.

Більше того, рідери PocketBook – одні з найкомпактніших на ринку. Найлегша з сучасних моделей важить лише 145 г (PocketBook 606 з 6-дюймовим екраном), найважча – 310 г (PocketBook InkPad X з 10.3-дюймовим екраном). В середньому ж вага 6-дюймових пристроїв не перевищує 160 г, що можна порівняти зі звичайним блокнотом.

3. Немає соцмереж – немає відволікаючих факторів

Схоже, що технології досягли того етапу розвитку, коли відсутність месенджерів і соціальних мереж – це скоріше плюс, а не мінус пристрою. Особливо, якщо мова йде про ґаджет для навчання дітей і підлітків. Адже хіба може книжка (а підручник й поготів) конкурувати з вірусними відео, серіалами чи іграми? Звісно ж, сучасний рідер дозволяє увійти в Інтернет для пошуку інформації або придбання книжок, але переписуватися з друзями чи дивитися YouTube на ньому не вийде.

«Коли я читаю – я лише читаю». Рідер привчає до усвідомленості, допомагає зберігати концентрацію і не відволікатися кожні дві хвилини на стрічки соціальних мереж.

4. Відкриється будь-яка книжка. Навіть кольорова

PocketBook – це не закрита система з декількома підтримуваними форматами й забороною передачі файлів. Наші рідери підтримують найбільша кількість форматів – до 19 книжкових, 4 графічних і 6 аудіо. Таким чином, практично будь-який файл, завантажений на пристрій, відкриється без додаткових конвертацій. А з новим рідером PocketBook 633 Color, підручники, дитячі книги, комікси та інші файли з кольоровими ілюстраціями будуть відображатися на екрані пристрою в кольорі.

І це не ще не всі хороші новини про роботу з файлами, адже PocketBook – це унікальна екосистема для комфортного читання на будь-яких пристроях. Електронну бібліотеку легко синхронізувати з PocketBook Cloud, а завдяки додатку PocketBook Reader, книжки можна продовжувати читати з того ж місця не лише на рідері, а й на смартфоні, планшеті чи ноутбуці. Така свобода читання обов'язково припаде до душі школярам і студентам.

Ще одна важлива функція, яка робить електронну книгу ідеальним ґаджетом для навчання: школяр може робити закладки, виділяти й зберігати важливі цитати й фрагменти тексту, а також залишати коментарі. І все це не відриваючись від читання!

Повернутися
Aa HD