E ink Technology

Технологія E Ink - це альтернатива паперовій книзі, яка дає ще більше свободи тим, хто любить читати. Ефективне енергоспоживання, зручність використання на сонці та безпека для очей – усі ці переваги гарантують максимально комфортне читання незалежно від часу і місця.


Електронний папір

Завдяки своїм оптичним властивостям, екрани E Ink максимально наближені до традиційної книжкової сторінки. Ви можете годинами читати на пристрої E Ink без будь-яких негативних наслідків.

Pocketbook-Paper-like


Безпека для очей

На відміну від смартфонів і планшетів, читання на екрані E Ink є безпечним для зору. Використання PocketBook аналогічно читанню звичайної книги: ваші очі не відчуватимуть втому завдяки відображуючим характеристикам екрану.

Pocketbook-Safe-for-eyes


1 заряд - 1 місяць

Особливість E Ink екрану в тому, що він гарантує низьке енергоспоживання пристрою. Залежно від режиму використання, заряджати рідер необхідно приблизно раз на місяць. E Ink екран не вимагає постійного джерела живлення для підтримки зображення на екрані.

Pocketbook-1-charge-1-month


Без відблисків на сонці

На відміну від пристроїв з LCD дисплеями, зображення на яких практично не можливо розгледіти під сонячними променями через відблиски, читати з екрана E Ink на сонці так само комфортно.

Pocketbook-No-glares-in-the-sun


Широкий кут огляду

E Ink екрани також забезпечують безпрецедентний комфорт читання завдяки максимальним кутам огляду, як і звичайна паперова сторінка.

Pocketbook-Wide-viewing-angleAa HD