Пакет офіційної підтримки

Щоб надіслати пристрій до сервісного центру в Києві необхідно:

  • Запакувати пристрій в коробку (якщо збереглася оригінальна, то в неї: покласти екраном вниз і вкласти поролоновий прошарок). Упаковку слід закріпити скотчем. У посилку необхідно вкласти нотаток у довільній формі про те, що ви бажаєте отримати Пакет офіційної підтримки, а також вкажіть ваш ПІБ, зворотну адресу, електронну адресу, контактний номер телефону.
  • Обрати найближчий до вас офіс кур'єрської служби «Нова Пошта». Необхідно доставити вашу посилку у відділення кур'єрської служби і там оформити відправку за адресою:

Одержувач: ТОВ "ВДК Сервіс"

м. Київ

відділення НП № 68

Телефон +380685540606

За рахунок ВДК Сервіс (безготівковий розрахунок)

Код ЄДРПОУ 38674394

Будь ласка, обов'язково вкажіть повне найменування організації (одержувача), в іншому випадку сервісний центр не зможе отримати посилку і за кожен день простою нараховується пеня).

Нагадуємо: відправка в обидві сторони (до сервісного центру, а також назад, до користувача), здійснюється за рахунок сервісу.

  • Після відправки пристрою, будь ласка зв’яжіться з сервісним центром у Києві за телефоном (044) 222-99-20, і повідомте номер отриманої вами накладної. Також, ви можете повідомити номер накладної, написавши на email сервісного центру: info@vdk-service.com.ua

Зверніть увагу, якщо ваш рідер є несправним, то придбання Пакету офіційної підтримки можливе тільки після усунення усіх недоліків пристрою та відновлення його працездатності – ремонт здійснюється за ваш рахунок і після підтвердження вашої згоди.

  • Після позитивного результату діагностики рідеру, сервісний партнер, надасть вам дані для сплати вартості Пакету офіційної підтримки.
Aa HD