Оновлений додаток PocketBook Reader – новий рівень комфорту читання

14 травня 2020 р.

PocketBook представив масштабне оновлення одного зі своїх головних хітів – мобільного додатку PocketBook Reader для пристроїв iOS і Android.

Абсолютно новий дизайн, додатковий аудіо формат, спрощена процедура авторизації, новий онлайн магазин, більше можливостей синхронізації і обміну книгами та багато інших новинок зроблять додаток ще зручнішим.

PocketBook Reader – це не просто мобільний додаток, а справжній книжковий клуб у вашому гаджеті. Читайте і слухайте в різних форматах, синхронізуйте бібліотеки та позиції читання, діліться враженнями про книги й отримуйте рекомендації: завдяки PocketBook Reader всі ваші книги доступні в смартфоні або планшеті.

До того ж, відтепер користувачі програми в Україні можуть легко і зручно обирати й купувати книги в новому книжковому магазині pocketbook.ua. Крім різноманітного асортименту книг, магазин дає прості та зручні можливості для покупки.

Отже, що ж змінилося в додатку PocketBook Reader?

  • Нові сервіси зберігання книг – відтепер користувачі PocketBook Reader можуть додавати в персональну бібліотеку і читати книги з хмарного сховища Google Drive, а також товари, придбані в Google Play Books. Додана можливість одночасного входу в кілька різних акаунтів різних сервісів, таких як PocketBook Cloud, Dropbox і ін.
  • Нові налаштування інтерфейсу – користувацький інтерфейс PocketBook Reader отримав нові колірні теми, які допоможуть урізноманітнити роботу з додатком і підлаштувати його під ваш настрій. Сучасний і лаконічний дизайн програми забезпечить максимальний комфорт від електронного читання.
  • Віджети списків книг на Home екрані – завдяки віджетам на головному екрані, користувачі отримують швидкий доступ до списків книг з різних сервісів. Віджети додаються і видаляються з екрана автоматично при вході і виході з акаунта. При цьому, читачі можуть самостійно додавати на Home екран будь-які списки книг.
  • Підтримка нового аудіо формату – в оновленому додатку до аудіо формату mp3 додався також формат m4b з підтримкою закладок, що робить його особливо зручним для прослуховування аудіокниг. Крім того, куплені вами аудіокниги тепер синхронізуються з фірмовим сервісом PocketBook Cloud.
  • Авторизація зручніша ніж будь-коли – маючи один акаунт PocketBook, ви можете користуватися іншими сервісами, такими як PocketBook Cloud і ReadRate, без втрати часу на реєстрацію. А для власників електронних рідерів PocketBook з'явилася синхронізація акаунтів і бібліотек шляхом сканування QR коду в додатку Pocketbook Reader.
  • Покращена взаємодія додатка з сервісом Dropbox – тепер користувачі можуть обмінюватися книгами між пристроями iOS і Android, використовуючи додаток PocketBook Reader.
  • Завдяки функції Drag and drop, книжкові файли тепер легше переміщувати з пам'яті пристрою в будь-які хмарні сховища: досить лише перетягнути потрібний документ.
  • Працювати зі списками книг тепер ще комфортніше – сортуйте локальні файли і книги з хмарних сервісів, створюйте зручні для вас колекції і т.д. Навігація вашими електронними бібліотеками ще ніколи не була такою швидкою. А завдяки редизайну розділу Папки, який тепер виглядає як файл менеджер, покращилася навігація по пам'яті пристрою для пошуку книг.

Звичайно, це далеко не повний список оновлень PocketBook Reader, тому відкривайте ваш додаток і знайомтесь з новим функціоналом.

А якщо у вас ще немає PocketBook Reader, то завантажуйте його в App Store або Google Play і переходите на новий рівень електронного читання.

Повернутися
Aa HD