PocketBook Viva – повна колірна гама та всі можливі для рідера аудіофункції

13 грудня 2022 р.

PocketBook анонсує PocketBook Viva, перший у Європі рідер із революційним кольоровим дисплеєм E Ink GalleryTM 3. Інноваційний 8-дюймовий екран здатен відображати повну колірну гаму, роблячи кольоровий контент на безпечному для зору E Ink екрані яскравішим, ніж будь-коли.

PocketBook Viva вражає вбудованим динаміком і функцією Text-to-Speech, захистом від води IPX8 і адаптивним підсвічуванням SMARTlight. Пристрій також отримав потужний чотириядерний процесор і 64 ГБ пам'яті для зберігання тисяч книг. Ультрасучасний дизайн із бічними кнопками управління та бездоганна ергономіка роблять PocketBook Viva рідером, що надихає на читання з першого погляду та дотику.

Кольоровий PocketBook Viva з’явиться на полицях магазинів вже наприкінці першого кварталу 2023 року.

Зустрічайте найкольоровіший E Ink екран Gallery 3

PocketBook Viva – перший у Європі рідер, що використовує революційний екран E Ink Gallery 3. Кожен окремий піксель заповнений кольоровими пігментами, що робить колірні комбінації яскравішими та більш насиченими. E Ink Gallery 3 створено на основі нового підходу, який не передбачає використання Color Filter Array, що дозволяє відображати повну колірну гаму. І кольорове, і чорно-біле зображення тепер мають однакову високу роздільну здатність 1440 × 1920 і 300 PPI.

Інноваційний кольоровий E Ink Gallery 3 зберіг усі унікальні властивості та оптичні характеристики класичного E Ink, що роблять рідер надзвичайно енергоефективним та безпечним для зору. 8-дюймовий екран є близьким за розміром до звичайної книжки та ідеально пасує до будь-якого контенту: від звичайних книжок до кольорових коміксів, журналів чи документів з графіками й таблицями.

Із функцією SMARTlight, користувачі можуть регулювати не лише яскравість, а й колірну температуру екрана, налаштовуючи теплий чи прохолодний тон підсвічування. Завдяки технології E Ink ComfortGazeTM вплив «блакитного світла» на очі читачів тепер зменшено. ComfortGazeTM знижує коефіцієнт блакитного світла (Blue Light Ratio або BLR) на 60%, порівняно з технологіями підсвічування попереднього покоління, що забезпечує додатковий комфорт і захист для очей.

Вбудований динамік і багато інших аудіофункцій

PocketBook Viva – ідеальний рідер для любителів аудіокниг: він підтримує 6 аудіоформатів, має вбудований динамік, Bluetooth і функцію Text-to-Speech.

Просто натисніть Play, щоб насолоджуватися аудіокнигою будь-де та будь-коли, без жодних додаткових девайсів. Рідер оснащений Bluetooth версії 5.2 для швидкого з’єднання з бездротовими навушниками, колонками або іншими аудіосистемами. А завдяки функції Text-to-Speech, рідер може читати природним голосом будь-який текстовий файл, перетворюючи його на аудіокнигу.

Естетична довершеність та ергономічність

PocketBook Viva – це справжній витвір мистецтва, що поєднує в собі вишукану елегантність, продуману ергономіку та зручність, таку важливу у щоденному користуванні. Попри великий екран, рідер залишається легким і компактним. Бічні кнопки управління дозволяють максимально зручно тримати пристрій і управляти ним. А завдяки G-сенсору, що автоматично змінює орієнтацію екрана, рідером буде однаково зручно користуватися як правою, так і лівою рукою.

Захист від води IPX8

PocketBook Viva захищений від впливу води за стандартом IPX8. Це означає, що рідер витримає занурення у прісну воду на глибину до 2 метрів і на термін до 60 хвилин без будь-яких шкідливих наслідків. Захист від води додає користувачам більше впевненості у випадку потрапляння під дощ або під час відпочинку з улюбленою книжкою у ванні.

Чотириядерний процесор та інші можливості PocketBook Viva:

  • 64 ГБ вбудованої пам’яті – для великої бібліотеки, що завжди під рукою;
  • Рекордна кількість форматів без конвертації – PocketBook Viva підтримує 25 форматів (21 книжковий і 4 графічних), включно з форматами коміксів;
  • Підтримка 6 форматів аудіокниг –слухайте аудіофайли у форматах M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP;
  • Потужний чотириядерний процесор;
  • Дводіапазонний Wi-Fi (Dual band) і сервіси PocketBook Cloud – для синхронізації з іншими пристроями та зручного управління бібліотекою;
  • Велика кількість словників – окрім 11 попередньо встановлених мовних комбінацій, користувачам доступні 42 комбінації для безкоштовного завантаження.

PocketBook Viva – повний кольорів, повний суперздібностей!

Повернутися
Aa HD