PocketBook InkPad Color 2: вдосконалений 7,8” кольоровий E Ink екран та вбудований динамік

26 квітня 2023 р.

Швейцарський бренд PocketBook анонсує нову модель у своїй лінійці кольорових рідерів – PocketBook InkPad Color 2 з покращеним екраном E Ink Kaleido™ Plus. Пристрій отримав ряд найсучасніших функцій, що забезпечують неперевершені враження від читання: вбудований динамік, Bluetooth®, Text-to-Speech, адаптивний SMARTlight і захист від води IPX8.

Зустрічайте PocketBook InkPad Color 2 у витонченому сріблястому кольорі Moon Silver вже цієї весни!

Вдосконалений кольоровий екран

PocketBook InkPad Color 2 оснащений оновленим 7,8-дюймовим кольоровим екраном E Ink Kaleido™ Plus, здатним відображати 4096 кольорів, залишаючись при цьому абсолютно безпечним для зору. Завдяки вдосконаленому кольоровому фільтру, новий екран забезпечує кращу насиченість та колірний тон зображення, що зробить кольоровий контент ще яскравішим і привабливішим.

Екран з діагоналлю 7,8 дюймів максимально наближений за розміром до сторінки друкованої книжки, що забезпечує максимальний комфорт читання. Насолоджуйтесь будь-яким контентом у кольорі: дитячими книжками з ілюстраціями, коміксами та манга, діловою та науковою літературою, періодичними виданнями тощо.

Вибирайте теплий або прохолодний тон екрана зі SMARTlight

Завдяки адаптивному підсвічуванню SMARTlight, ви можете налаштувати яскравість і тон підсвічування відповідно до своїх уподобань. Крім того, активний SMARTlight на мінімальному рівні яскравості допомагає оптимізувати оптичні характеристики екрана E Ink Kaleido™ Plus, забезпечуючи максимальний комфорт читання.

Читайте з ідеальним комфортом для ваших очей за будь-якого освітлення, чи то у слабо освітленому приміщені, чи то на вулиці під яскравим сонцем.

Вбудований динамік, Bluetooth і Text-to-Speech

PocketBook InkPad Color 2 — це ідеальний рідер для поціновувачів аудіокниг. Пристрій підтримує 6 аудіоформатів, має вбудований динамік, Bluetooth 5.0 і Text-to-Speech. Завдяки вбудованому динаміку ви можете просто натиснути Play і зануритись в захопливі історії без жодних додаткових пристроїв. Також ви можете використати Bluetooth для швидкого підключення до бездротових навушників або колонок. Крім того, функція Text-to-Speech дозволяє рідеру читати вголос будь-який текстовий файл природним голосом, фактично перетворюючи його на аудіокнигу.

Безтурботне читання із захистом від води IPX8

PocketBook InkPad Color 2 надійно захищений від негативного впливу води за стандартом IPX8. Пристрій витримує занурення в прісну воду на глибину до 2 метрів на термін до 60 хвилин, без жодних негативних наслідків.

Незалежно від того, де ви насолоджуєтесь улюбленою книжкою, ви можете читати без зайвих турбот, адже рідер здатен витримати несподіваний контакт із водою.

Рідер, що дарує любов до читання

PocketBook InkPad Color 2 чудово лежить у руці, він ергономічний і простий у використанні. Рідер вражає вишуканим дизайном і приємним кольором Moon Silver. Це поєднання зручності, якості та естетики робить InkPad Color 2 ідеальним гаджетом для читання, який хотітиметься мати під рукою щодня.

Підтримка 25 форматів, чотириядерний процесор та інші характеристики InkPad Color 2

PocketBook InkPad Color 2 також має такі функції та можливості:

  • 32 ГБ вбудованої пам'яті для бібліотеки вашої мрії;
  • Усі популярні формати без конвертації – рідер підтримує 21 книжковий і 4 графічні формати, включно з AZW, EPUB, FB2, DOC, TXT, PDF, DJVU, CBR, CBZ, JPEG;
  • Підтримка 6 аудіоформатів – насолоджуйтеся аудіокнигами чи музикою у форматах M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP;
  • Підтримка Adobe DRM – користуйтесь безкоштовними онлайн-бібліотеками завдяки технології Adobe DRM;
  • Потужний чотириядерний процесор;
  • Дводіапазонний Wi-Fi, PocketBook Cloud & Dropbox – для швидкої купівлі книжок, керування бібліотекою та синхронізації з іншими пристроями;
  • Безкоштовні словники – Англо-Український словник та 10 інших попередньо встановлених мовних комбінацій, а також 42 комбінації, доступні для безкоштовного завантаження.

PocketBook InkPad Color 2 – яскраві часи для електронного читання!

Повернутися
Aa HD