PocketBook InkPad 4: бестселер із найновішим екраном і вбудованим динаміком

28 березня 2023 р.

Компанія PocketBook анонсує наступний рідер у популярній продуктовій лінійці «InkPad». Новий PocketBook InkPad 4 отримав 7,8-дюймовий екран останнього покоління E Ink Carta™ 1200, вбудований динамік, Bluetooth® і захист від води за стандартом IPX8.

Традиційно для лінійки InkPad, новий рідер також має адаптивний SMARTlight і підтримку аудіокниг.

Завдяки новому сучасному дизайну, PocketBook InkPad 4 є компактним, ергономічним і надзвичайно стильним. Лаконічні передня і задня панелі чорного кольору створюють чудовий контраст з місячно-сріблястою окантовкою. Попри великий екран, вага пристрою становить лише 265 г, що робить його однаково зручним як для комфортного читання вдома, так і для читання в дорозі.

Новий PocketBook InkPad 4 стане доступним на початку травня 2023.

Екран E Ink Carta™ 1200 – ще безпечніший для зору

PocketBook InkPad 4 отримав найновіший 7,8-дюймовий екран E Ink Carta™ 1200 з роздільною здатністю 1404 × 1872 і 300 PPI. Завдяки цій технології, електронна сторінка стала контрастнішою на 15%, а швидкість відгуку E Ink покращилась на вражаючі 20%.

Новий рідер також виділяється розміром екрана, максимально наближеним до стандартної друкованої книжки. Це робить його надзвичайно зручним для читання будь-якого контенту: від звичайних художніх книжок до професійної літератури, журналів і коміксів.

Міняйте тон підсвічування завдяки SMARTlight

З функцією SMARTlight користувачі можуть насолоджуватися безпечним читанням за будь-якого освітлення. Адаптивне підсвічування дозволяє регулювати не лише яскравість екрана, а і його колірну температуру, вибираючи теплий (близький до жовтого), або прохолодний білий тон. М’яке світло від SMARTlight дозволяє комфортно читати навіть у повній темряві, а екран рідера залишається таким самим дружнім для очей.

Вбудований динамік, Text-to-Speech та інші аудіофункції

PocketBook InkPad 4 підтримує 6 аудіоформатів і оснащений вбудованим динаміком. Це дарує новий рівень свободи всім поціновувачам аудіокниг, адже відтепер будь-який аудіофайл можна слухати прямо на рідері, без жодних сторонніх девайсів. А завдяки Bluetooth рідер завжди можна під’єднати до бездротових навушників, колонок та інших аудіосистем, щоб насолоджуватися аудіокнигою у зручному для вас форматі.Завдяки функції Text-to-Speech, лише 2 кліки, і PocketBook InkPad 4 прочитає вголос будь-який текстовий файл природним голосом, однією з 26 доступних мов.

Водостійкість IPX8 та захист від подряпин

PocketBook InkPad 4 захищений від шкідливого впливу води за стандартом IPX8. Це означає, що рідер витримає занурення у прісну воду на глибину до 2 метрів на термін до 60 хвилин. Також екран пристрою отримав покращений захист від подряпин, що стане чудовою новиною для користувачів, які люблять читати в на ходу. Водостійкість та додатковий захист екрана забезпечать читачам ще більше впевненості у безпеці рідера та дозволять насолоджуватися улюбленою книжкою де завгодно.

Інші можливості PocketBook InkPad 4:

  • Підтримка 21 книжкового і 4 графічних форматів без конвертації;
  • Підтримка 6 аудіоформатів;
  • Wi-Fi та хмарний сервіс – для синхронізації з іншими пристроями та зручного управління бібліотекою;
  • Велика кількість словників – Англо-Український словник та ще 10 попередньо встановлених мовних комбінацій. Ще 42 комбінації доступні для безкоштовного завантаження;
  • 32 ГБ вбудованої пам’яті – достатньо місця для велетенської бібліотеки, яка завжди під рукою;
  • Акумулятор на 2000 мАг – до місяця активного читання без підзарядки;
  • Двоядерний процесор – для плавного перегортання сторінок і швидкої роботи рідера;
  • Автоматична ротація екрана – рідер автоматично міняє орієнтацію екрана для додаткової зручності читання;
  • Легкість і компактність – попри великий екран, вага рідера складає лише 265 г, а його габарити - 134 × 189,5 × 7,95 мм.

PocketBook InkPad 4 – світовий бестселер із новими можливостями.

Повернутися
Aa HD