PocketBook 740 Color - перший у світі електронний рідер із 7,8-дюймовим кольоровим екраном E Ink new Kaleido™

8 лютого 2021 р.

PocketBook з гордістю представляє PocketBook 740 Color, перший у світі електронний рідер із новітнім 7,8-дюймовим кольоровим екраном E Ink Kaleido™ Plus, здатним відображати 4096 кольорів.

Великий екран використовує інноваційну технологію кольорових електронних чорнил, що робить пристрій ідеально зручним для читання будь-якого контенту: від звичайних чорно-білих книжок до барвистих ілюстрованих романів, дитячих книжок, ділової літератури й журналів. PocketBook 740 Color також оснащений Bluetooth, відтворює аудіо та підтримує рекордну кількість форматів.

Кольоровий екран E Ink Kaleido™ Plus – наступний крок у розвитку електронного читання

PocketBook 740 Color – перший у своєму роді рідер, оснащений новітнім кольоровим екраном із діагоналлю 7,8 дюйма. E Ink Kaleido™ Plus – це вдосконалена технологія ePaper E Ink Print Color, що є наступним кроком на шляху до зручного і безпечного читання у кольорі.

Екран нової моделі здатний відображати 4096 кольорів і відтінків. Завдяки зміні візерунка колірного фільтра, підвищується яскравість і насиченість кольорів, а фон сторінки стає білішим. Дана технологія забезпечує максимальний рівень комфорту при читанні кольорового контенту на безпечному для очей E Ink екрані.

Водночас інноваційний екран E Ink Kaleido™ Plus зберіг усі унікальні властивості технології E Ink: він абсолютно безпечний для зору, не відблискує на сонці та є надзвичайно енергоефективним. До того ж чіткість чорно-білого тексту залишається бездоганною завдяки високій роздільній здатності екрана (1404x1872) і 300 DPI.

Підсвічування екрана для комфортного читання будь-де й будь-коли

Безпечне для очей підсвічування екрана забезпечує користувачам максимальну свободу читання з PocketBook 740 Color за будь-якого освітлення і в будь-який час доби.

Підсвічування виконує ще одну важливу функцію в усіх рідерах з кольоровим екраном. Технологія E Ink Kaleido™ Plus використовує поєднання монохромної панелі та кольорового фільтра, що надає електронній сторінці холодний відтінок. Використання підсвічування навіть на мінімальному рівні яскравості допомагає оптимізувати оптичні характеристики екрана.

Bluetooth, аудіо, Text-to-Speech: безліч варіантів для любителів аудіокниг

PocketBook 740 Color відтворює файли в 6 популярних аудіоформатах (M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP), що є чудовою новиною для користувачів, які люблять не лише читати книжки, а й слухати їх. На окрему увагу заслуговує функція Text-to-Speech, завдяки якій будь-який текстовий файл може бути озвучений однією з 16 доступних мов. А завдяки технології Bluetooth, рідер можна підключати до бездротових навушників або аудіосистеми в автомобілі, та насолоджуватися аудіокнигами нон-стоп.

Підтримка 23 форматів, слот для карти пам'яті

Окрім аудіоформатів, пристрій здатен відкривати файли у 23 найпопулярніших форматах: 19 книжкових і 4 графічних. Це гарантує комфортне читання практично будь-якого контенту без необхідності конвертації: книжки, журнали, підручники, нон-фікшн, професійна література, комікси, тощо.

Рідер також може похвалитися 16 ГБ вбудованої пам'яті та слотом для карт microSD, об'ємом до 32 ГБ. Таким чином, в пристрої вистачить місця для величезної бібліотеки й аудіотеки. Ще одна перевага даної моделі – наявність роз'єму USB Type C (стандарт USB 2.0) для зарядки й підключення навушників через аудіоадаптер на 3,5-мм, що йде у комплекті.

Легкий та елегантний електронний рідер

Попри великий екран, PocketBook 740 Color важить лише 225 г, що робить його одним з найлегших 7,8-дюймових рідерів у світі. Тож пристрою завжди знайдеться місце у сумці чи рюкзаку для щоденних поїздок містом. До того ж PocketBook 740 Color виділяється надзвичайно стильним дизайном і привабливим кольором Moon Silver, які перетворюють гаджет на справжній витвір мистецтва.

Насолоджуйтеся всіма кольорами ваших улюблених книжок на великому екрані.

Повернутися
Aa HD