В Україні стартують продажі рідера с кольоровим E Ink екраном PocketBook 633 Color та нової мейнстрім-моделі PocketBook 628

28 липня 2020 р.

Вже в Україні: PocketBook 633 Color перший в Європі кольоровий рідер з 6-дюймовим екраном E Ink Kaleido™, та PocketBook 628 – нове покоління найлегшого 6-дюймового рідера, тепер із розумним підсвічуванням SMARTlight.

Відсьогодні два довгоочікувані рідери доступні до передзамовлення, в офіційному магазині pocketbook.ua: PocketBook 633 Color – за рекомендованою роздрібною ціною 5999 грн; а ціна PocketBook 628 в Україні становить 3999 грн. У широкому продажі обидва рідери з’являться у середині серпня 2020 року.

PocketBook 633 Color кольорова ера електронного читання

Завдяки технології кольорових електронних чорнил ePaper E Ink Print Color, дитячі книжки та комікси, навчальна та професійна література тепер ще більш інформативні та надихаючі на E Ink екрані. Новий рідер також підтримує аудіо та оснащений Bluetooth.

Кольори на безпечному E Ink екрані

Новий екран E Ink Kaleido™ може відображати 4096 кольорів, та зберігає всі унікальні властивості технології E Ink. У чорно-білому режимі екран має роздільну здатність HD із 300 dpi, що гарантує ідеальний контраст електронної сторінки. Екран E Ink Kaleido™ забезпечує максимальний комфорт читання та демонструє оптимальну продуктивність при ввімкненому підсвічуванні. Крім того, користувачі PocketBook 633 Color можуть регулювати параметри кольору кожної конкретної книги, легко змінюючи контрастність, яскравість, гамма-корекцію та насиченість.

Аудіо та Bluetooth – все для книжкових слухачів

PocketBook 633 Color підтримує 6 популярних аудіоформатів, що є безперечно хорошою новиною для шанувальників аудіокниг і музики під час читання. За допомогою Bluetooth можна під'єднати бездротові навушники або слухати аудіокниги через автомобільну аудіосистему. Text-to-Speech – ще одна корисна функція для озвучення голосом текстових файлів однією з 16 мов.

Задоволення від читання «в дорозі»

Завдяки своїй компактності (161,3 × 108 × 8 мм) та легкості (всього 160 г) PocketBook 633 Color ідеально пасує тим, хто не може уявити звичайний день без читання. Пристрій зручно завжди тримати під рукою, куди б ви не їхали: PocketBook 633 Color легко вміщується у шкільний рюкзак, жіночу сумочку або навіть у кишеню куртки. Підсвічування дозволяє читати за будь-яких умов освітлення: в транспорті, в кафе і навіть у наметі, влаштовуючись на ніч. Рідер зручно тримати однією рукою, гортаючи сторінки за допомогою сенсорного екрана або кнопок на передній панелі.

Створіть власну бібліотеку!

PocketBook 633 Color – один зі світових лідерів за кількістю форматів. Рідер підтримує 29 форматів без конвертації – 19 книжкових, 4 графічні та 6 аудіо форматів. Крім того, завдяки внутрішній пам’яті на 16 ГБ та слоту для карток microSD (до 32 ГБ), пристрій може вмістити справді величезну бібліотеку, із декількох тисяч електронних та аудіо книжок.

Продуктивність та енергоефективність

Рідер оснащений потужним двоядерним процесором, який легко виконує будь-які завдання: швидко відкриває файли, плавно перегортає сторінки, миттєво синхронізується з PocketBook Cloud та іншими сервісами. Завдяки потужному акумулятору 1900 мАг, пристрій гарантує читання до одного місяця без підзарядки. Ще одна корисна функція для економії енергії акумулятора – датчик обкладинки, який автоматично переводить рідер у сплячий режим, коли обкладинка закрита.

Унікальний колір та стильний дизайн

Продуманий дизайн та унікальний колір Moonlight Silver роблять пристрій справді елегантним та особливим.

PocketBook 628 – перевірений хіт із новими суперздібностями

Завдяки 6-дюймовому HD екрану E Ink Carta™, інтелектуальному підсвічуванню SMARTlight та легкій вазі лише в 155 г, PocketBook 628 – рідер для тих, хто воліє проводити кожну вільну хвилину з книжкою, читаючи комфортно та безпечно.

Інтелектуальне підсвічування SMARTlight

Технологія SMARTlight забезпечує максимальний комфорт читання за будь-якого освітлення, автоматично регулюючи яскравість та кольорову температуру екрана. Крім автоматичного режиму, користувач може налаштовувати яскравість та кольорову температуру вручну. Збережіть шаблони таких налаштувань для швидкого вибору та зручного використання в майбутньому. Яскравість та кольорову температуру екрану можна регулювати, не перериваючи читання, просто провівши пальцем по екрану.

Бездоганний комфорт для очей

PocketBook 628 оснащений 6-дюймовим мультисенсорним HD-екраном E Ink Carta ™, відомим бездоганною надійністю та безпекою для зору. Завдяки цій технології, оптичні характеристики екрана майже ідентичні звичайній паперовій сторінці, тому користувач може читати годинами, без шкоди для зору та втрати концентрації. Крім того, E Ink екран не відблискує навіть на найяскравішому сонці, що дозволяє комфортно читати на вулиці – на пляжі, у парку чи просто на балконі.

Надзвичайно легкий і стильний

Нова модель успадкувала вражаючий дизайн, відзначений нагородою Red Dot у 2019 році. Він пасує до будь-якого стилю: від повсякденного до ділового. Пристрій виділяється не лише дизайном, але і стильними кольорами: класичний чорнильно-чорний та привабливий рубіново-червоний. Новий PocketBook 628 ергономічний та неймовірно легкий, із вагою лише 155 грамів.

Потужний процесор, 19 форматів та величезний простір для книг

Завдяки новому двоядерному процесору, PocketBook 628 ще зручніший у використанні: програми та книги відкриваються ще швидше, а сторінки перегортаються більш плавно. Внутрішня пам'ять рідера становить 8 Гб. Крім цього, PocketBook 628 має слот для карт пам’яті microSD (до 32 ГБ), що створює вражаючий простір для всієї вашої електронної бібліотеки. Рідери PocketBook традиційно виділяються підтримкою багатьох форматів, і PocketBook 628 не є винятком. Пристрій підтримує 19 книжкових та 4 графічні формати, тож ви можете забути про марнування часу на конвертацію файлів.

Понад місяць активного читання на одному заряді акумулятора

Завдяки технології E Ink, рідер надзвичайно енергоефективний. PocketBook 628 дає можливість активно читати до місяця без підзарядки. Пристрій оснащений датчиком обкладинки, що значно економить енергію: рідер автоматично переходить у сплячий режим після закриття.

Повернутися
Aa HD