PocketBook InkPad X розширює горизонти з 10,3-дюймовим екраном і аудіо

14 листопада 2019 р.

PocketBook представляє довгоочікуваний рідер з великим 10,3-дюймовим екраном – PocketBook InkPad X. Що б ви не читали: книгу, газету, журнал, комікси або професійну літературу, – величезний екран подарує ні з чим незрівнянні враження. Окрім розумного підсвічування, новий рідер також підтримує аудіо функції, і оснащений Bluetooth, а його вага становить лише 300 г.

Розширюючи горизонти читання

Рідер PocketBook InkPad X оснащений 10.3-дюймовим HD екраном з роздільною здатністю 1404 × 1872, що робить його ідеальним пристроєм для читання будь-якого контенту: книг, цифрових версій газет і журналів, коміксів, наукових публікацій і навіть музичних нот. З PocketBook InkPad X користувач може бачити ще більше тексту на одній сторінці, не зменшуючи розмір шрифту. Окрім того, не забувайте, що технологія E Ink Carta™ робить оптичні характеристики екрану практично ідентичними до звичайної паперової сторінки.

Аудіокниги та музика на вашому PocketBook

Аудіокниги мають ряд незаперечних переваг перед традиційним читанням. Одна з них – можливість виконувати декілька завдань під час прослуховування книги (навіть водіння авто!). PocketBook InkPad X оснащений Bluetooth, а також відтворює аудіокниги та інші звукові файли у форматах MP3, M4B і OGG. Це означає, що ви можете слухати музику, не відриваючись від читання улюбленого роману. Text-to-Speech – це ще одна функція, яка припаде до душі любителям слухати книги. Підключіть навушники до рідера, і він відтворить будь-який текстовий документ на 16 мовах.

SMARTlight для читання будь-коли

PocketBook InkPad X створено для активного використання як удень так і вночі. Технологія SMARTlight забезпечує максимальний комфорт читання при будь-якому освітленні, автоматично регулюючи яскравість і колірну температуру монітора. Змінити яскравість і колірний тон можна навіть не відриваючись від сторінки: потрібно лише провести пальцем по боковій частині дисплея. Користувачі можуть також зберігати власні шаблони налаштувань екрану, щоб швидко активувати їх за певних умов.

32 ГБ пам'яті для колосальної бібліотеки

Об'єм вбудованої пам'яті PocketBook InkPad X становить вражаючі 32 ГБ. Тільки уявіть, скільки текстових файлів і зображень поміститься у вашій електронній бібліотеці! Наприклад, PocketBook InkPad X може зберігати до 15 000 книг без ілюстрацій у форматі EPUB. Навіть завантажуючи PDF-файли журналів і газет, а також комікси в форматах CBR і CBZ, сховище рідера здатне вміщати близько 10 000 файлів (фактична кількість контенту залежить від розміру і якості кожного завантаженого файлу). Крім того, у вас буде достатньо місця для зберігання улюбленої колекції аудіокниг.

Потужність і витривалість

Завдяки сучасному двоядерному процесору, PocketBook InkPad X легко і швидко справляється з будь-яким завданням. Пристрій живить акумулятор ємністю 2000 мАг, забезпечуючи до 1 місяця повноцінної роботи без підзарядки. Ефективність PocketBook InkPad X також підвищується завдяки датчику обкладинки: рідер автоматично переходить у режим сну після закриття захисної кришки.

У пристрої використовується USB Type-C (стандарт USB 2.0) як для зарядки, так і для підключення навушників через 3,5-мм аудиоадаптер, що йде у наборі.


Будь-який формат, будь-яка мова, будь-яке місце

PocketBook InkPad X продовжує втілювати філософію повної свободи читання, що відображено в кожній деталі. Рідер підтримує 19 книжкових, 4 графічних (JPEG, BMP, PNG і TIFF) та 3 аудіо формати (MP3, M4B і OGG).

Нова модель ідеально пасує людям, які вивчають різні мови або багато подорожують. Встановленні на рідер словники допоможуть вам читати іноземну літературу, перекладаючи незнайомі слова.

PocketBook InkPad X є частиною глобальної екосистеми PocketBook. Використовуючи сервіс PocketBook Cloud, ви можете завантажувати книги в рідер, переносити окремі файли або всю свою бібліотеку на смартфон і будь-які інші пристрої, синхронізувати позиції читання, закладки і замітки.

PocketBook InkPad X розширює горизонти читання

Повернутися
Aa HD